S KOLEGY ZA PŘÍRODOU, SPORTEM I ODPOČINKEM

Penzion Kolovna najdete v podhůří Králického Sněžníku. Díky své poloze a okolí poskytuje skvělé výchozí místo pro cyklisty a turisty, nabízí ideální zázemí také pro rodinné či firemní společenské akce.
Menším skupinám doporučujeme klubovou místnost pro 12 osob, která poskytuje dostatečné soukromí v útulném prostoru s cihlovým stropem. Firemní kolektiv do 30 osob pak pojme hlavní společenská místnost, která jinak slouží jako restaurace. Oba prostory jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem a Wi-Fi pokrytím. K dispozici je také plátno, flipchart tabule, projektor i kabely HDMI a thunderbolt pro Apple zařízení. V rámci ubytování je standardně podávána snídaně, po domluvě pak lze zajistit catering. Pro firemní akce dále nabízíme možnost občerstvení formou většího rautu.

Penzion disponuje 24 pevnými lůžky s možností 8 přistýlek. Skupiny, firemní kolektivy i jednotlivci se tak pohodlně ubytují ve dvou nebo čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV i Wi-Fi připojením. Pro maximální pohodlí našich hostů je parkoviště přímo u penzionu. Ptáte se, proč uspořádat svou akci právě u nás? Součástí penzionu je také Kolovna Bikecentrum & Bistro, kde najdete i víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Když bude počasí přát, můžete uspořádat nespočet sportovních turnajů, soutěží a her.

Chcete pro svou firmu připravit akčnější program a nezapomenutelné zážitky? Využijte možnosti půjčení našich horských kol a elektrokol nebo fatbike. Poradíme vám s výběrem kol, zajistíme přípravu a kompletní servis a doporučíme trasy, výlety nebo zajímavé cíle v okolí.
Nejste úplně cyklo nadšenci? Nevadí. S blížící se zimou se v okolí penzionu otevírá spoustu dalších možností, jak trávit čas. Letní cyklistické trasy se mění v běžkařské okruhy, využít můžete místní lyžařské středisko nebo se vydat na blízkou Dolní Moravu s pestrou nabídkou zážitků. Penzion Kolovna je vhodným výchozím místem i pro výlety do Jeseníků, kde najdete mimo jiné i Priessnitzovy léčebné lázně s unikátním balneoparkem.

Zaujala vás naše nabídka? Pak byste určitě měli ještě vědět, že na firemní pobyty do 15 lidí včetně poskytujeme slevu 15%, v případě skupin nad 15 lidí pak slevu 20%. Tyto firemní akce a teambuildingy mohou být uskutečněny pouze ve všední dny od úterý do čtvrtka. Dejte nám vědět a budeme se na Vás těšit v penzionu Kolovna!