Kalendář kempů
Kolovna Gravel kemp | Hynčice pod Sušinou

Termín kempu: 30.9.-2.10.2022
 
Zveme Tě na náš další Kolovna Gravel Camp!
 
Přijeď si užít podzimní víkend do podhůří Králického Sněžníku. Ubytování s plnou penzí a vstupem do wellness přímo v našem penzionu Kolovna. Budou připravené dvě trasy 90 km a 50 km, k dispozici budou také testovací gravel kola a elektrokola od našich partnerů – Cannondale a 3T. Zapůjčení kola na celý víkend je v ceně Gravel Campu. Pokud máš zájem o půjčení kola, uveď prosím při rezervaci model a velikost.
 
Těšit se můžeš také na večerní přednášky a mnoho dalšího.
 
Jak probíhal minulý ročník se dočteš na našem blogu zde.
 
Cena kempu 5.500 Kč zahrnuje:
2 noci v Penzionu Kolovna, plnou penzi, 2x organizovanou gravel vyjížďku (rozdělení do skupin dle výkonnosti), wellness (bazén a sauna), půjčení kol, fotografie z víkendu, dárky od našich partnerů, dobrovolný večerní program (promítání/přednáška…)

UKONČENÉ AKCE
Kolovna Gravel kemp | Vojtíškov - OBSAZENO

KEMP JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN, VYRAZIT S NÁMI MŮŽETE NA PODZIMNÍ TURNUS
Termín kempu: 13.5.-15.5.2022
 
Zveme Vás na náš druhý Kolovna Gravel Camp!
 
Přijeďte si užít jarní víkend do podhůří Králického Sněžníku. Ubytování s plnou penzí a vstupem do wellness v našem ubytování na Vojtíškově.
Budou připravené dvě trasy 90 km a 50 km, k dispozici budou také testovací gravel kola a elektrokola od našich partnerů – Cannondale a 3T. Zapůjčení kola na celý víkend je v ceně Gravel Campu. Pokud máte o půjčení kola zájem, uveďte prosím při rezervaci model a velikost.
 
Těšit se můžete také na večerní přednášky a mnoho dalšího.
 
Jak probíhal minulý ročník se dočtete na našem blogu zde.
 
Cena kempu 4.000 Kč zahrnuje:
2 noci v horské chalupě na Vojtíškově, plnou penzi, 2x organizovanou gravel vyjížďku (rozdělení do skupin dle výkonnosti), wellness (bazén a sauna), půjčení kol, fotografie z víkendu, dárky od našich partnerů, dobrovolný večerní program (promítání/přednáška…)